Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun süreden beri sektörün devamlı yükselen değerlerinden birisi olarak ülkemizdeki tüm şehirlere güven içinde nakliye hizmeti sunan bir şirket konumundadır. Taşıma sektöründe genel olarak yani her geçen günlerde daha fazla ve ön plana çıkmaya başlamış olduğu günümüzde güven içinde, uygun fiyatlar ile en iyi hizmetleri de müşterilerimize sunmak için sürekli olarak uzun bir süredir çalışmaktayız ve özel araçlarımızın ile daha geniş kapsamlı bir hale getirmek için çalışıyoruz.

Bundan dolayı taşıma firmamızı kurduk, her zaman kendi kendimizi ve hizmetimizi de her zaman iyileştirip yolumuza da devam etmekteyiz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip oluşturmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğundan üstesinden beraber gelebileceğini seneler içinde gördük ve deneyimledik.

Bir araya gelmek başlangıçtır,

Bir arada kalmak ilerlemedir,

Beraber çalışmak başarıdır, şeklinde seçeneklerimiz ile tüm eşyalarınızı hızlı, güven içinde ve maksimum ilgi ile taşıyor ve hizmetimizi noktalıyoruz.

Vizyonumuz

Taşıma sektöründeki çalışmalarımızı uzman personellerimiz ve devamlı güncellenen, son teknoloji ile üretilmiş olan ve kalite de ise öncelik planlarımızla birlikte gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat firmamız, titiz çalışma sistemi yardımıyla, taşıma sisteminde ise zorunlu ekspertiz, zorunlu sigortalama, ambalajlama sistemleri, depolama birimleri ve nakliye işini adım adım incelikle yürütmektedir.

Şehirler arası taşıma mevzusunda Türkiye’nin en uygun fiyatlı taşıma sistemine sahip olmak.

Eşyaların ise dünyanın her yerine paketleme standartlarına uygun olarak ve güvenilir şekilde taşınması.

 Taşıma işlemleri başlatıldığında ise işinde deneyimli olan ve özenli bir paketleme yöntemlerini bilen ve kesin araç filosu ile çalışmak.

Nakliyat Firmamızın Verdiği Hizmetler

Evden Eve Nakliyat Ofisten Ofise taşıma

Kurumsal Taşımacılık Depolama

Ambalajlama

Şehirler Arası nakliyat

Nakliye taşıma firmamız ilk etapta evden eve taşıma hizmeti sağlamak için kurulsa bile süre içinde nakliye taşımacılık gibi faaliyetler öne çıkmaktadır. Ancak bu faaliyetler ise ofis taşımacılığında, banka taşımacılığında, kurum taşımacılıklarında veya hastane taşımacılığı gibi taşımacılıklar gerçekleştirilmektedir. Uzman kadromuzla beraber ve ülkemizin ise en büyük ve en donanımlı araçlarına sahip olmakla birlikte ve her geçen gün gelişen nakliyat şirketine sahip olabilmektir.